Dorota Sędek


Właścicielka Can do! Consulting i nasza nadworna trenerka, przedsiębiorca prowadzący kilka firm.

Do tej pory zarządzała ponad 1000 pracowników, wspierając w rozwoju 130 managerów. Specjalizuje się w branżach fashion retail, beauty retail, fitness&leisure. Lata temu, planując karierę zawodową, widziała siebie brodzącą w Amazonce i eksplorującą dzikie zakamarki Ameryki Południowej, stąd tytuł magistra Turystyki i Rekreacji krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Jednak zamiłowanie do sprzedaży i odkrycie w sobie powołania liderskiego zainicjowały (na szczęście) dalszy rozwój w kierunku zarządzania zasobami ludzkimi.

Kolejno ukończyła: studia podyplomowe na kierunku Psychologia w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie, studia podyplomowe MBA w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie, a w tej chwili pracuje na swoją rozprawą doktorską na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Oprócz tego spędziła kilkaset godzin na salach szkoleniowych podczas różnych kursów i warsztatów kierunkowych.

Preloader
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

  Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

  Studia podyplomowe na kierunku Psychologia w biznesie

 • Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

  Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

  Studia podyplomowe MBA

 • Uniwersytet Warszawski

  Uniwersytet Warszawski

  Praca nad rozprawą doktorską na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Regularnie publikuje artykuły w czasopismach branżowych, m.in. "Controlling i zarządzanie", "Franczyza & biznes", "Tygrysy Biznesu", "Premium Business Magazine" oraz portalach internetowych, w których występuje w roli eksperta merytorycznego: „Branża fitness”, „Franczyza INFO”. Mogliście ją także spotkać na scenie wielu konferencji i kongresów, takich jak Targi FIWE Fitness Trade Show, Women’s Day Summit, Kongres FEM – Fitness Experience Management, National Sales Congress i innych.


Jedna z siedmiu bohaterek książki "Tygrysice Biznesu, czyli 7 historii o tym, że marzenia się spełniają" pod redakcją Marcina Andrzejewskiego. W maju 2020 debiutowała także jako współorganizatorka pierwszego w Polsce kongresu dedykowanego branży fitness, zrealizowanego w formie online. W 2019 roku wyróżniona prestiżową nagrodą "Diament kobiecego biznesu", przyznawaną przez magazyn Law Business Quality. Prywatnie szczęśliwa żona i mama, miłośniczka sportu i motoryzacji oraz początkująca krawcowa.

Certyfikaty i szkolenia