Skills Shot – Team Building

Skills Shot Team Building

Praktyczne, jednodniowe szkolenie kompetencji managerskich.

Chcesz zorganizować szkolenie dla swoich pracowników?

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów!

Praktyczne szkolenie stacjonarne

Warsztat jednodniowy skrojony na miarę managerów średniego szczebla, osób planujących awans na stanowisko kierownicze lub przedsiębiorców zatrudniających pracowników, w oparciu o 13 lat doświadczenia managerskiego i operacyjnego w kilku branżach. Zawiera pakiet najważniejszych kompetencji niezbędnych dla każdego szefa do zbudowania silnego i zmotywowanego zespołu. Poprzedzony wywiadem i badaniem potrzeb szkoleniowych w szkolonej organizacji.


Jeżeli zauważasz, że w Twojej firmie:


  • osoby zarządzające nie budzą autorytetu wśród współpracowników i nie są samodzielne w codziennej pracy,
  • zespoły (placówki, oddziały etc.) nie realizują zakładanych celów,
  • pracownicy skarżą się na współpracę ze swoimi przełożonymi,
  • - występuje wysoka rotacja pracowników i zespoły są nietrwałe, koniecznie skontaktuj się z nami w sprawie szkolenia dla Twojej kadry kierowniczej.

Warsztaty Skills Shot to nasza autorska seria.

Składa się ze skondensowanych, jednodniowych warsztatów, opartych w 100% na praktyce. Uczymy kompetencji, które Uczestnik może zastosować bezpośrednio w swojej organizacji już następnego dnia. Skills Shot-y można łączyć ze sobą jak klocki, jednodniowe moduły szkoleniowe mogą tworzyć kilkudniowe kompleksowe szkolenia. Każde z nich możemy zrealizować w siedzibie Twojej firmy lub w wersji online.


Zaufali nam:


„Jeżeli to, co robisz, inspiruje innych do tego, by marzyć, uczyć się, robić więcej i stać się kimś lepszym, jesteś liderem”

John Quincy Adams