Szkolenia? We love it!


Opracowaliśmy autorską serię jednodniowych szkoleń otwartych w skondensowanej formule, opierających się w 100% na praktyce - Skills Shot. Nadrzędny cel, który nam przyświeca, to pragmatyczność proponowanych rozwiązań, tak aby Uczestnicy mogli je zastosować już następnego dnia po szkoleniu.

Skills Shot-y można łączyć ze sobą jak klocki, a jednodniowe moduły szkoleniowe mogą tworzyć kilkudniowe kompleksowe szkolenia. Każde z nich możemy też dostosować dokładnie do potrzeb Twojego zespołu. Skontaktuj się z nami – uszyjemy dla Ciebie szkolenie na miaręDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Szkolenia managerskie Skills Shot Management i Skills Shot Team Building to najczęściej prowadzone przez nas warsztaty zamknięte dla firm. Każde z nich dostosowujemy do poziomu merytorycznego grupy. Diagnozujemy potrzeby Klienta poprzez pogłębiony wywiad oraz anonimową ankietę online dla Uczestników. Świetnym uzupełnieniem tych warsztatów jest Skills Shot Recruitment. Każdy z nich możemy także zrealizować w formie online, bez utraty jakości merytorycznej warsztatu.